Dr. Pauka Imre Tanulmányi Díj

Egy év elteltével, a Golder Kft. ismét meghirdeti, immár második alkalommal a "Dr. Pauka Imre Tanulmányi Díj"-ra vonatkozó pályázatát.

Ahogy a melléklet pályázatban is olvasható, a környezet- és/vagy földtudományok területén kiemelkedő eredményt elért, nappali alapképzésben (B.Sc., M.Sc.) résztvevő hallgatókat kívánjuk támogatni egyszeri ösztöndíj folyósításával - évente legfeljebb 2 főt - személyenként nettó 100.000,- Ft-tal.

Mindazon diákok pályázhatnak, akik tanulmányi átlaga a megelőző két félévben legalább 4,0 volt, és kötelező tanulmányi eredményeiken túl, a környezet- és/vagy a földtudományok valamely területén kiemelkedő tudományos tevékenységet tudnak felmutatni.

2007-ben 25 pályamű érkezett, 9 felsőoktatási intézményből (19 intézménynek küldtük meg közvetlenül a felhívást, reméljük ez évben több helyről érkeznek). Az értékelő bizottság az alábbi két nyertest választotta ki:

Szíves tájékoztatásul a Golder Kft. cégismertetőjét szintén megküldjük.

Bármely kérdés, kérés esetén az alábbi elérhetőségeken állunk rendelkezésre: Kocsis Szilvia,

T: (+36) 1 394 0005/ 107-es mellék, e-mail: skocsis@golder.hu

Pauka pályázati adatlap2008